" "

PRZEŁAM SWOJE BLOKADY JĘZYKOWE W 18 DNI!

 

Program online

POZNAJ SWOJE BLOKADY I CIESZ SIĘ SWOBODĄ POROZUMIEWANIA W JĘZYKU OBCYM!

Poznajesz obcy język. Potem drugi. Nauka sprawia Ci przyjemność. Czujesz podekscytowanie. Uczysz się nowych słów i konstrukcji gramatycznych. I okazuje się, że chyba nie taki diabeł straszny, bo wszystko to wchodzi Ci gładko. Nawet już sobie wyobrażasz, jak rozmawiasz w obcym języku z nowo poznanymi osobami w podróży, albo wykazujesz się w pracy.

​I na nagle zderzenie z rzeczywistością…

Na ulicy zaczepia Cię obcokrajowiec i pyta o drogę, a Ty nie jesteś w stanie wydusić słowa. Gestem pokazujesz nieokreślony kierunek i czym prędzej uciekasz. Gorzej, gdy przebywasz w innym kraju i chcesz dostać się z jednego miejsca w drugie albo zamówić jedzenie i kelnerka pyta, jakie życzysz sobie dodatki…

A może marzysz o podróżach lub lepszej pracy, ale myślisz, że nauka lub mówienie Cię przerośnie? ? Tyle razy już przecież próbowałaś. I wygląda na to, że przy urodzeniu nie stałaś w kolejce po swobodne przyswajanie języków.

​W obcym języku potrafisz tylko sklecić proste zdania, a kiedy ktoś odzywa się do Ciebie, udajesz, że nie rozumiesz.

Mówienie jest dla Ciebie nie do przeskoczenia i tylko podziwiasz tych kolegów lub koleżanki z pracy, którzy zostają przydzieleni do zagranicznych delegacji, za które płaci firma…

Jeśli:

– boisz się odezwać w obcym języku, bo nie chcesz powiedzieć czegoś niepoprawnie;

– jesteś przekonana, że nie możesz nauczyć się języka obcego;

– masz złe skojarzenia z nauką języka;

– uważasz, że nauka języka jest nudna…

 

… mam dla Ciebie rozwiązanie!

Czym jest program “Przełam swoje blokady językowe w 18 dni!”

Program stworzyłam po to, żebyś dowiedziała się, co blokuje Cię przed swobodnym porozumiewaniem się w obcym języku.
I żebyś wykorzystała tę wiedzę i mogła sobie z tym poradzić.

To nie jest kurs językowy!

To program oparty na mojej autorskiej metodzie – przetestowanej najpierw na mnie, a potem sprawdzonej we współpracy z ponad 800 klientkami.

 Nazywam się Inga Wiśniewska i jestem poliglotką…

​Pomagam w nauce języka obcego kobietom, które straciły już na to nadzieję. Tym, które chcą to zrobić szybko, efektywnie i przyjemnie.

​Sama kilkanaście lat twierdziłam, że języki obce nie są dla mnie – do czasu, aż zaczęłam uczyć się „po swojemu”. Powoli odkrywałam nowe sposoby przyswajania języka, aż wreszcie stworzyłam własną metodę.

​Obecnie komunikuję się w 4 językach obcych. Mam też listę następnych. Nauka języków obcych stała się moja pasją i inspiracją; wciąż poznaję nowe sposoby i urozmaicam ten proces.

​Kiedyś bałam się odezwać, a teraz….
​Teraz mieszkam w Niemczech – codziennie rozmawiam po hiszpańsku i po niemiecku, a kiedy chcę napić się kawy, zamawiam ją po włosku w kawiarni prowadzonej przez Włochów. Sąsiadów pozdrawiam w ich języku ojczystym, także po chorwacku i rosyjsku.

​Nauka języków dała mi wolność, a przełamanie blokad językowych zapewniło swobodę w porozumiewaniu się i szukaniu wciąż nowych sposobów na skuteczną komunikację.

 

I tego chcę nauczyć Ciebie!

Przekonaj się, że jesteś w stanie komunikować się w każdym języku!

Jak wygląda program?

Jako uczestniczka codziennie (przez 18 dni) dostajesz dostęp do nowego zagadnienia: wideo + PDF do ściągnięcia. W materiałach znajdziesz zadania do wykonania oraz instrukcje, jak je wykonać.

Ile trwa program?

Program trwa 18 dni: od 08.10.2018 r. do 25.10.2018 r.

JAK PRACUJĘ W GRUPIE NA FACEBOOK’U?

GOTOWA PODJĄĆ WYZWANIE I ZMIERZYĆ SIĘ Z TWOIMI BLOKADAMI?

  • 18 zadań do wykonania
  • video do każdego zadania
  • transkrypcja każdego video w PDF
  • dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u

329 zł

Najczęściej zadawane pytania.

Czy możesz przełamać blokady językowe?

Możesz. Żadna czarodziejska różdżka tu jednak nie zadziała. Jeżeli dowiesz się, co Cię blokuje, zrozumiesz to i wykonasz ćwiczenia, które pomagają poradzić sobie z poszczególnymi blokadami – przełamiesz blokady językowe i osiągniesz swobodę w komunikowaniu się w języku obcym.

 

W jaki sposób program pomaga Ci przełamać blokady językowe?

W programie poznasz swoje blokady, dowiesz się, jak działają i jak możesz sobie z nimi poradzić. Program, to proces, w którym prowadzę Cię za rękę do osiągnięcia celu, czyli swobody w posługiwaniu się językiem obcym.

 

Czy nauka musi być pasmem poswięceń?

Nauka może być ciekawa, a nawet przyjemna. Możesz uczyć się bez wielkiego wysiłku. Mam dla Ciebie kilka sposobów, które pokażą Ci, co i jak możesz robić, aby polubić naukę języka obcego.

 

Ile czasu potrzeba na wykonanie jednego zadania?

Obejrzenie video i/lub przeczytanie transkrypcji w PDF zajmuje 3-6 minut, wykonanie zadania 3-10 minut. Chyba, że zadanie Ci się spodoba i sama wydłużysz sobie czas jego wykonywania 🙂