poliglotawkilkukrokach.pl

Nasza oferta

Nasza oferta

W ofercie mamy bogatą gamę usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Nasze usługi można zamawiać zarówno pojedynczo, jak i nawiązać z nami stałą współpracę. Szkolenia BHP dla pracowników.

Oferujemy kompleksowe szkolenia BHP dla pracowników w różnych formach - od wykładów wzbogaconych bogato opisanymi slajdami i wiedzą życiową przez testy aż po zajęcia praktyczne - na przykład próbną ewakuację. Szkolimy pracowników administracji, biurowych, ale również pracowników szeroko pojętej produkcji czy - na przykład - gastronomii. Nasze szkolenia nie obejmują jedynie “podręcznikowej” wiedzy - chcemy, by pracownicy byli świadomi wszelkich niebezpieczeństw czyhających na nich w wyniku podejmowanej pracy, nawet tych najbardziej nieprawdopodobnych i potrafili w skuteczny sposób sobie z nimi poradzić. 

Oferujemy szkolenia wstępne, jak i okresowe. Jesteśmy gotowi nawiązać zarówno stałą współpracę, jak i podpisać jednorazową umowę z praktycznie każdą firmą i instytucją. Wspieramy naszych klientów zarówno projektując i wdrażając odpowiednie rozwiązania i systemy BHP, jak i w sprawach urzędowo-prawnych. Prowadzimy analizę wyników oraz wszystkie niezbędne rejestry, jesteśmy pośrednikami iw kontakcie z urzędami państwowymi i reprezentujemy naszych klientów podczas spraw sądowych. Oferujemy szkolenia praktyczne, kontrole wewnętrzne i pełną, opartą na najnowszych standardach obsługę BHP przez cały czas obowiązywania umowy. Nadzór przeciwpożarowyNadzór przeciwpożarowy jest jedną z głównych usług świadczonych przez naszą firmę. Projektujemy od nowa instalacje przeciwpożarowe lub unowocześniamy już istniejące. Opracowujemy drogi ewakuacyjne analizując masę różnych czynników. Podłączamy firmowe alarmy i czujniki do baz Państwowej Straży Pożarnej oraz innych niezbędnych służb. Pomagamy przy planowaniu rozbudowy budynków tak, aby również i nowo dobudowane części zostały odpowiednio zabezpieczone na wypadek pożaru. W sytuacjach kryzysowych - alarmujemy i jesteśmy na miejscu jako pierwsi.