PRZEŁAM SWOJE BLOKADY JĘZYKOWE W 18 DNI!

 

Program online

POZNAJ SWOJE BLOKADY I CIESZ SIĘ SWOBODĄ POROZUMIEWANIA W JĘZYKU OBCYM!

Poznajesz obcy język. Potem drugi. Nauka sprawia Ci przyjemność. Czujesz podekscytowanie. Uczysz się nowych słów i konstrukcji gramatycznych.
​I na nagle szok – na ulicy zaczepia Cię obcokrajowiec i pyta o drogę, a Ty nie jesteś w stanie wydusić słowa. Gestem pokazujesz nieokreślony kierunek i czym prędzej uciekasz. Gorzej, gdy przebywasz w innym kraju i chcesz dostać się z jednego miejsca w drugie.

A może marzysz o podróżach lub lepszej pracy, ale myślisz, że nauka Cię przerośnie? Tyle razy już przecież próbowałaś.
​W obcym języku potrafisz tylko sklecić proste zdania, a kiedy ktoś odzywa się do Ciebie, udajesz, że nie rozumiesz.

Czy chciałabyś:

prywatnie

 • bez oporów porozumiewać się w obcym języku?
 • dowiedzieć się, co Cię blokuje przed nieskrępowaną komunikacją?
 • z przyjemnością uczyć się języka?

 

 • czuć się swobodnie w kraju, w którym spędzasz wakacje?
 • poznawać ludzi z innych krajów?
 • poznawać inne kultury?

 

 • wyjeżdżać za granicę bez stresu i komunikować się bez przeszkód?
 • poczuć się obywatelką świata?
 • poczuć się bardziej pewną s

zawodowo

 • oglądać obcojęzyczne programy dotyczące nowości w Twojej branży?
 • prowadzić biznes w innych krajach?
 • znaleźć dobrą pracę, także za granicą, i więcej zarabiać?

Jeśli:

– boisz się odezwać w obcym języku, bo nie chcesz powiedzieć czegoś niepoprawnie;

– jesteś przekonana, że nie możesz nauczyć się języka obcego;

– masz złe skojarzenia z nauką języka;

– uważasz, że nauka języka jest nudna…

 

… mam dla Ciebie rozwiązanie!

Czym jest program „Przełam swoje blokady językowe w 18 dni!”

Program stworzyłam po to, żebyś dowiedziała się, co blokuje Cię przed swobodnym porozumiewaniem się w obcym języku.
I żebyś wykorzystała tę wiedzę i mogła sobie z tym poradzić.

To nie jest kurs językowy!

 Nazywam się Inga Wiśniewska i jestem poliglotką…

​Pomagam w nauce języka obcego kobietom, które straciły już na to nadzieję. Tym, które chcą to zrobić szybko, efektywnie i przyjemnie.

​Sama kilkanaście lat twierdziłam, że języki obce nie są dla mnie – do czasu, aż zaczęłam uczyć się „po swojemu”. Powoli odkrywałam nowe sposoby przyswajania języka, aż wreszcie stworzyłam własną metodę.

​Obecnie komunikuję się w 4 językach obcych. Mam też listę następnych. Nauka języków obcych stała się moja pasją i inspiracją; wciąż poznaję nowe sposoby i urozmaicam ten proces.

​Kiedyś bałam się odezwać, a teraz….
​Teraz mieszkam w Niemczech – codziennie rozmawiam po hiszpańsku i po niemiecku, a kiedy chcę napić się kawy, zamawiam ją po włosku w kawiarni prowadzonej przez Włochów. Sąsiadów pozdrawiam w ich języku ojczystym, także po chorwacku i rosyjsku.

​Nauka języków dała mi wolność, a przełamanie blokad językowych zapewniło swobodę w porozumiewaniu się i szukaniu wciąż nowych sposobów na skuteczną komunikację.

 

I tego chcę nauczyć Ciebie!

Przekonaj się, że jesteś w stanie komunikować się w każdym języku!

Jak wygląda program?

Jako uczestniczka codziennie (oprócz niedziel) dostajesz dostęp do nowego zagadnienia: wideo + PDF do ściągnięcia. W materiałach znajdziesz zadania do wykonania oraz instrukcje, jak je wykonać.

Ile trwa program?

Program trwa 18 dni: od 23.05.2018 r. do 12.06.2018 r.

JAK PRACUJĘ W GRUPIE NA FACEBOOK’U?

Nieocenione było zaangażowanie Ingi, które w dużej mierze siłą rzeczy przekładało się też na nasze 😉
Stworzyła fajną atmosferę na grupie to po pierwsze, a to wcale nie jest moim zdaniem łatwe przez Internet. Żadna wiadomość, żadne pytanie, żadna odpowiedź na zadanie nie pozostała bez odpowiedzi. Miałam poczucie, że w każdej chwili mogę zadać nawet najbardziej durne pytanie i zostanie ono zrozumiane.
Anna Jaranowska

Inga była bardzo wspierająca. Jej zaangażowanie działało na mnie motywująco. Zaskoczyła mnie ilość czasu jaki spędzała z grupą – było to dla mnie bardzo budujące, że naprawdę tam z nami jest.
Ewa Jarmużek

Inga była obecna, zaangażowana, łagodna, wspierająca. Widziała wszystkie uczestniczki i czuć było, że jej zależy.
Anita Iwaniak

Rola Ingi była nieoceniona. Sprawia, że się wierzy. No i ten kontakt w grupie. Świetne było spotkanie na żywo. Dziękuję! Dziękuję! Za autentyzm, za wiedzę, za wsparcie.
Marta Peikow

GOTOWA PODJĄĆ WYZWANIE I ZMIERZYĆ SIĘ Z TWOIMI BLOKADAMI?

 • 18 zadań do wykonania
 • video do każdego zadania
 • transkrypcja każdego video w PDF

 

 • 18 zadań do wykonania
 • video do każdego zadania
 • transkrypcja każdego video w PDF
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u

 

Wzięłam udział  w programie „Przełam blokady językowe w 18 dni!”, dlatego że wydawało mi się, że jesteś antytalentem językowym. Byłam przekonana, że szkoda trudu na naukę, bo uczę się i uczę, a w rzeczywistości nie mam efektu: w głowie chaos, bo nie wiem jakiego czasu czy przedimka użyć, itd.

Teraz nie zastanawiam się nad tym, mogę porozmawiać po angielsku z pasażerem siedzącym obok w samolocie. Angielski, wcześniej tak niechciany, stał się częścią mojej codzienności: zwracam uwagę na to, że jest wokół mnie, czytam słowa, zwroty, fragmenty tekstów, na które natknę się przypadkowo. Angielski zaczął mnie interesować.

Po wyjeździe do Hiszpanii zaczęłam uczyć się hiszpańskiego – sama! Nie uczę się tradycyjnymi metodami, bo to one mnie zniechęcały. Szukam własnych sposobów, do czego zainspirował mnie program „Przełam blokady językowe w 18 dni!”

Po 1,5 miesiąca nauki od zera mam już poczucie, że przyswoiłaśm częściowo hiszpański: znam podstawowe zwroty, bawię się językiem. Mam odwagę używać tego języka przy znajomych!

 

Agata Dąbkowska

Przed programem nudna nauka, po inspirujące wyzwanie.

Podobała mi się forma pracy w grupie, codzienne wyzwania również. Spojrzenie

z różnych na pozbycie się barier mnie osobiście przekonały.

Zastanawiam się nad swoimi innymi problemami, nie tylko  językowymi. To może dotyczyć również innych barier, np. żeby zacząć śpiewać (chyba też mogę to pokonać!).

Dana

Wzięłam udział w programie „Przełam swoje blokady językowe w 18 dni!”, bo bałam się wyśmiania, jeśli zacznę mówić po angielsku. Nie wierzyłam we własne możliwości, potrzebowałam pomocy innych przy teksyach angielskich.

Teraz piszę maile do moich klientów i przygotowuję prezentację w języku angielskim. Sama odzywam się do nieznajomych mówiących tym językiem, jeśli zauważę, że potrzebują pomocy.

Zaczęłam uczyć się francuskiego i po miesiącu prowadziłam już pierwsze rozmowy.

Ty sprawiasz, że się wierzy.

Marta Peikow

Przed programem brak motywacji, na koniec chęć do nauki.

Oczekiwałam konkretnych wskazówek, jak się „odblokować” i Twoja rola była w tym procesie kluczowa; każdego dnia konkretne zadanie związane bardziej lub mniej z przełamaniem swoich lęków i wsparcie.
W końcu mogłam usiąść i określić jasno swoje cele, zastanowić się, co robię źle i jak to poprawić, uwierzyć w siebie i przełamać swoje blokady, tego mi brakowało!

Określiłam swoje cele, motywacje i przekonania, które dadzą mi „kopa” do systematycznej nauki. Poznałam sposoby łatwiejszej, efektywnej nauki.

Magda

Czy można to zmienić? Oczywiście, że tak!

Przełamanie blokad to coś, co możesz przepracować, jeśli chcesz płynnie porozumiewać się w obcym języku i korzystać z nieograniczonych możliwości, jakie zapewnia komunikacja.

Zapisz się na kurs "Zapamiętaj słowa raz a dobrze!"

Zapisując się na kurs wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych o produktach.

autoresponder system powered by FreshMail
 

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY MOTYWATOR JĘZYKOWY I ODBIERZ SWÓJ PREZENT

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych danych w celu otrzy­my­wa­nia newslettera. Wyrażam zgodę na otrzy­my­wanie in­for­ma­cji han­dlo­wych o produktach.

autoresponder system powered by FreshMail
 

Jak rozumieć nativów? - Zapisz się na webinar

Zapisując się na kurs wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych o produktach.

autoresponder system powered by FreshMail