Nazywam się Inga Wiśniewska i jestem poliglotką.

 

Pierwszym językiem, którego się uczyłam był angielski.

Chodziłam do różnych szkół, na różne kursy i stosowałam różne metody.  Rozumiałam bardzo dużo, ale bałam się odezwać. Stwierdziłam, że języki obce nie są dla mnie i zarzuciłam temat. Do czasu, kiedy zakochałam się w hiszpańskim!  Poszukując najlepszych dla mnie sposobów i rozwiązań, hiszpańskiego nauczyłam się  sama, a jednocześnie odkryłam, że  języków można uczyć się  szybko, skutecznie i bez stresu.

 

Zrozumiałam, że JĘZYK JEST PO TO, ŻEBY GO UŻYWAĆ, a nie tylko po to, żeby się go uczyć! 

Obecnie mówię w 3 językach, uczę się 4-tego i mam już listę następnych.  Wiem, że jestem w stanie nauczyć się każdego języka i wiem, jak pomóc w tym innym.  Wiem także, jak przełamać blokady językowe, co z reguły jest największym problemem uczących się.

 

Moją misją jest wspieranie tych, którzy chcą odmienić swoje złe doświadczenia w nauce języków,

odblokować się i zacząć czerpać radość z ich poznawania i stosowania.

 

A robię to dlatego, że wierzę w świat,

gdzie ludzie są blisko siebie, komunikują się swobodnie i są nawzajem na siebie otwarci.  Wierzę w świat, gdzie język nie jest przeszkodą, ale pomocą w odkrywaniu drugiego człowieka  i wzajemnym dzieleniu się sobą, swoją kulturą i  obyczajami.

 

Prywatnie jestem matką dwóch nastoletnich córek.

Największym komplementem było dla mnie to, że poprosiły mnie o wskazówki, choć same przyswajały języki dość szybko.

 

Jestem wielbicielką Hiszpanii, bardzo lubię poznawać nowych ludzi i nowe kultury.

Mam otwartą osobowość, ciekawi mnie świat i ludzie, kocham się śmiać i zawsze znajdę do tego powód. Ci, którzy mnie poznali twierdzą, że właśnie to ich do mnie przyciąga. A także to, że szukam i znajduję rozwiązania adekwatne do danej osoby i sytuacji. Często słyszę od klientów: „Jak ty mnie znasz”. Niekoniecznie znam, ale na pewno słucham.

 

Zapraszam do świata, w którym granice są tylko liniami na mapie, gdzie języki łączą, a nie dzielą.

Zapisz się na kurs "Zapamiętaj słowa raz a dobrze!"

Zapisując się na kurs wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych o produktach.

autoresponder system powered by FreshMail
 

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY MOTYWATOR JĘZYKOWY I ODBIERZ SWÓJ PREZENT

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych danych w celu otrzy­my­wa­nia newslettera. Wyrażam zgodę na otrzy­my­wanie in­for­ma­cji han­dlo­wych o produktach.

autoresponder system powered by FreshMail
 

Jak rozumieć nativów? - Zapisz się na webinar

Zapisując się na kurs wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych o produktach.

autoresponder system powered by FreshMail